Hudební portál PRAHA MUSIC CITY, videoprodukce Praha, nahrávací studio Praha, hudební vydavatelství

www.praha-music-city.cz/

 

Rychlé hledání    

DRIFT ICE

hardcore / Frýdek-Místek

 

Historie:

Vznik kapely souvisí s rozpadem Frýdecké thrashmetalové formace ,,Incident,,v roce 2001. Poté 3leté působení kapely ,,Sepultura revival,,v pozměněné sestavě, která se věnovala,jak už název sám napovídá,co nejvěrnější produkci známých brazilských velikánů.

Až poté,co došlo k názorovým neshodám mezi členy této kopírovací mašiny(r.2004),se rozhodli Marek,,mareček,,Tabach(bicí),Ondra,,kanál,,Kanaláš(řev),a Jíří,,Infernal,,Polášek(kytara) že půjdou dále vlastní cestou. Jelikož se jejich sestava opět zredukovala,rozhodli se přijmout do svých řad kvalitního basáka Honzu,,rudovouse,,Válka. Přijali jeho jedinou podmínku,že se ujme postu druhého kytaristy a tak (po marném shánění,prosení a čekání na nového basáka) nezbylo ,,kanálovi,, nic jiného než se zadlužit na basový aparát a začit pilovat co by zpívající basista.. Kapela odehrála pár pochybných (ne moc kva-kva-kvalitních koncertů na ůzemí Ostravského kraje) ale dluhy zahnaly na podzim roku 2005 ,,kanála,, na Britské ostrovy,kde se jal chopit pracovní příležitosti a zbavit se jednou provždy své nezáviděníhodné finanční situace. Po 9 měsíců kapela stagnovala a čekala kdoví na co..

Po kanálovém návratu na jaře 2006 se kapela z nejistých důvodů ( snad rozepře, kterým stylem se má  dále ubírat) zbavila ,,Infernala,, za což se mu moc omlouváme!!! a jala se drtit česká podia v tříčlenné formaci. Toto složení je snad definitivní a věříme,že vás naše snažení nenechá sedět v klidu na zadku až mašina DRIFT-ICE zavítá do vašeho rodného města,vesnice,údolí či hájů..VIVAT HC!!

Květen 2008 přizván kvalitní kytarista a dlouholetý kamarád Zdena,,demorth,,Šrubař. Věříme že tento přírůstek bude přínosem pro naši kapelu…čas vše ukáže…

Členové kapely:

Ondra ,,kanál,, Kanaláš- řev  

Honzimír ,,rudovous,, Válek- kontrabas  

Marek ,,mareček,, Tabach- tympány

Zdena,,demorth,,Šrubař- ukulele

WEB:

www.driftice.cz 

VIDEO:

Fotografie

DRIFT ICE 1 DRIFT ICE 2 DRIFT ICE 3 DRIFT ICE 4
HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované