Hudební portál PRAHA MUSIC CITY, videoprodukce Praha, nahrávací studio Praha, hudební vydavatelství

www.praha-music-city.cz/

 

Rychlé hledání    

MANDRAGE V KLUBU MARLEY 15.01. 2010

Do ostravského klubu Marley zavítá v pátek 15. ledna plzeňská parta MANDRAGE, brněnští crossoveři CRASH ROAD a ostravská emo-hardcoreová bandička PUBLIC RELATIONS.

MANDRAGE:

Není u nás mnoho takových nových rockových formací, které dokáží zaujmout nejen na podiu, ale přesvědčit i hitem! Mandrage jdou do toho s veškerým odhodláním. Kapela od svého debutu posílena o nové zkušenosti nabité na desítkách koncertů, mj. v roli hosta na posledním turné Pehy a populárních Wanastowek, neztratila nic ze své pověstné energie a navíc získala rozhled a chut experimentovat. Mladí a neklidní s charismatickým projevem, výrazným tahem na branku a citem pro silné melodie to myslí vážně s průlomem na domácí scéně.Plzeští neo-punkáči MANDRAGE byli taky nominováni na HUDEBNÍCH CENÁCH ÓČKA 2009 jako kapelu roku.

 

 

PUBLIC RELATIONS:

Na pódiu jim tentokráte bude sekundovat pořádající domácí EMO-Hardcorová smečka Public Relations, která v současnosti pracuje na nových videoklipech, z nichž jeden režíruje kontroverzní Luděk Golat. Její nezaměnitelný crossoverový sound se kolem vás emocionálně vznáší, řeže do kůže symboly a pulzuje v tanečních rytmech. Kapelu utvářejí osobnosti, které pocházejí z různých kontinentů. Bubeník Marky žil 12 let ve spojených státech a pohyboval se v okruhu lidí kolem kapel jako „KORN". Hrál 5 let v kapele Cold Summer Society s nevlastnim bratrem Jonathana Davise. Objel s touto kapelou většinu států v USA. Baskytarista T-Klox naopak brouzdal v českých vodách, byl dlouholetým zvukařem Českého rozhlasu Ostrava, živil se taky jako DJ, remixoval například songy od Tata Bojs nebo soundtracky k samotářům. Doprovázel taky Věru Špinarovou. Thomas de Balder přišel z formace Sbiranico, spolupracoval v ČR s lidmi jako David Koller. V Ostravě vybudoval, agenturu, studio a vydavatelství TdB records. Můžete ho vídat v kapele Acoustic Vendetta s akustickou kytarou. Zpěvák Baron je zakladatelem této party,  jeho  dalším projektem je Sunalchemy. Kytarista Sosman je jeden ze zakladatelů PR a dříve působil v partičce Deflorace. Perkusionista a tanečník Gaza je nejmladším členem kapely a hraje například v uskupení Bugaboo.

 

 

CRASH ROAD:

Další kapelou, kterou v pátek můžete vidět je brněnská parta CrashRoad.  Dali se dohromady v roce 2007 a od té doby s několika malými obměnami táhnou za slávou. A vypadá to, že se daří. Kapela má na kontě dva čtyřpísničkové demáče a letos v srpnu nahrála své debutové album. Křest v brněnském klubu Metro byl vyprodán a písnička z albíčka se objevuje dokonce i v éteru rádia Hey. Nepopiratelný vliv na vývoj skupiny měl úspěch v soutěži Rockmatch. CrashRoad tvoří čtveřice muzikantů: Dee - zpěv, Lenny - kytara, Kokino - basa a nezbytné bicí - Roman. Všichni dohromady tvoří velmi sympatickou crossoverovou čtverku, na kterou se dá nejen  dívat, ale kterou je možno i příjemně poslouchat.

 

 

 

Fotografie

MANDRAGE 1 MANDRAGE 2 MANDRAGE 3 MANDRAGE 4 CRASH ROAD 1 CRASH ROAD 2 CRASH ROAD 3 CRASH ROAD 4 CRASH ROAD 5 PUBLIC RELATIONS 1 PUBLIC RELATIONS 2 PUBLIC RELATIONS 3 PUBLIC RELATIONS 4 PUBLIC RELATIONS 5 PUBLIC RELATIONS 6

Komentáře

K tomuto dokumentu prozatím nebyl přidán žádný komentář.

Přidat nový komentář

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované