Hudební portál PRAHA MUSIC CITY, videoprodukce Praha, nahrávací studio Praha, hudební vydavatelství

www.praha-music-city.cz/

 

Rychlé hledání    

TEASERS

hard rock-heavy / Ostrava

BIO:

  • 2007

Jak už to bývá ve všech těchto vodách i naši kapelu postihlo mnoho sestavních změn. Kapela Teasers vznikla na podzim roku 2007 v sestavě: Štefan (bicí) , Zuzka (vokály), Adam (basa), Pejda (klávesy), Bořa (kytara) a Mirek (zpěv a kytara), který měl jako jediný zkušenosti s půsebením v kapele. Chuť hrát byla velká a to byl taky asi jeden z důvodů proč jsme vzali hned první zkušebnu, na kterou jsme narazili. Prostě co říct, sklepní prostory na vystavišti nejsou moc valné, ale ani to nás neodradilo. Zpočátku to bylo především o překonání strachu a vnitřní nervozity. Nikdo z nás nebyl tak dostatečně sebejistý, že by vzal svuj prozatimní zesilovač a "vykotlil ho" přes celou zkušebnu. Ale i přesto jsme to vzali velice vážně, zvolili jsme si zkoušky pravidelně dvakrát tydně, chodili na ně dřiv a tzv. zahřívali naše aparáty, aby měli pořádný rockový zvuk. Při cestě domů nám zněly naše písničky v hlavě a my stále přemýšleli, co tam změnit či hrát lépe. Vše vypadalo slibně naše schonosti se zlepšovaly, písničky rozšiřovaly a nadšení stále rostlo. Ale nic netrvá věčně.

  • 2008

Píše se léto 2008 a z kapely odchází Adam (basa) – nyní působí v kapele Demorior. Asi měsíc po něm kapelu opouští také Štefan (bicí). A aby toho nebylo malo tak nám z hygienických důvodů zavírají zkušebnu. Takže nějakou dobu zkoušíme v klubovně oddílu Průzkumník. Rychle však nacházíme novou zkušebnu a také dva nové členy Mirka č.2 (basa) a Honzu, který byl přijat do kapely původně na pozici 3. kytary, ale po několika nezdařilých pokusech najít vyhovujícího bubeníka, změnil svou pozici v kapele a posadil ze za „škopky“, ikdyž na ně nikdy dřive původně nehrál. Ale k naší spokojenosti nese svou novou funkci statečně.

  • 2009

V současné době se snažíme zdokonalit naše písničky, jak esteticky, tak rytmicky. Odehráváme první koncerty a nahráváme první demo, ale jak to vše dopadne, to ukáže jen čas.

 

WEB:

www.teasers.tym.cz

Fotografie

TEASERS 1 TEASERS 2 TEASERS 3 TEASERS 4
HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované