Hudební portál PRAHA MUSIC CITY, videoprodukce Praha, nahrávací studio Praha, hudební vydavatelství

www.praha-music-city.cz/

 

Rychlé hledání    

METALLICA NA TURNÉ V JIŽNÍ AMERICE, PŘEDPRODEJ DO MIMONĚ POKRAČUJE

          Již tento týden zahajuje Metallica turné po Latinské Americe. Šňůra odstartuje v úterý 19. ledna 2010 v hlavním městě Peru, v Limě. Pomyslnou startovní čáru bude pro kapelu představovat vyprodaný limský fotbalový stadion, tedy 43.000 fanoušků. Na kapelu Metallica spolu s Megadeth, Slayer a Anthrax a dalšími se můžou čeští fanoušci těšit v červnu do Mimoně na festival Sonisphere, lístky lze stále ještě pořídit za 1690,- Kč.

 

         Podle dostupných informací byl první koncert lednového turné vyprodán během několika málo dnů. Metallica se dále zastaví také v Argentině, v Chile a jihoamerickou část šňůry zakončí dvojkoncertem v brazilském Sao Paulo, které navštíví více jak 130.000 lidí. V březnu pak kapela potěší uši několika set tisíc fanoušků v Mexiku, Panamě, Kostarice, Portoriku, Guatemale, Venezuele a Kolumbii.

 

        V dubnu a květnu Metallica vyjede na šestnáctidenní turné po Evropě a v červnu se po dvou letech dočkají i uši českého posluchače. Metallica se zbylou trojicí tvořící velkou thrash metalovou čtyřku a s mnoha dalšími kapelami světového formátu vystoupí na festivalu obřích rozměrů 19. června 2010 na letišti v Mimoni.  

 

      Na český Sonisphere se lze ještě v tuto chvíli dostat za 1690,- korun. Postupně se budou ceny lístků zvyšovat. Lístky jsou dostupné přes portály ticketpro.cz a musicticket.cz. Podle pořadatelské agentury je v tuto chvíli téměř vyprodáno v severských zemích a ve Švýcarsku, a proto se ze zahraničí dá očekávat nárůst zájmu o lístky do Mimoně.

www.sonispherefestival.com
www.ticketpro.cz
www.musicticket.cz
www.metallica.com

 

 

Komentáře

K tomuto dokumentu prozatím nebyl přidán žádný komentář.

Přidat nový komentář

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované