Hudební portál PRAHA MUSIC CITY, videoprodukce Praha, nahrávací studio Praha, hudební vydavatelství

www.praha-music-city.cz/

 

Rychlé hledání    

TATROSKA

BIOGRAFIE:

 

Tatroska se po svém vzniku v říjnu 2007 ustálila v počtu osmi členů. Obsazení tvoří trumpeta, trombon, tenor a alt saxofon, 2 kytary, basa a bicí. Co hrajem, to bychom taky rádi věděli. O hudbu se doufáme jedná, ale styl je hodně uzpůsoben představám našich hlav a uší. I když v našich písních uslyšíte prvky rocku, jazzu, popu, punku, funku nebo dechovky, tak nejblíže se dostáváme ke stylu ska, což je také náš záměr. Pravé ska ale rozhodně nečekejte, to je taky záměr.:)

 

Skupina vznikla v Kopřivnici v Moravskoslezském kraji. Hrává nejčastěji v klubech i na festivalech, venku i uvnitř, v sukních i bez nich.:) Do této doby už jste ji mohli vidět a slyšet jak na ČT1 v Dobrém ránu, tak na společných koncertech např. se skupinami Tleskač, The Chancers nebo Prague Ska Conspiracy.


Tatroska hraje vlastní skladby v rodném jazyce, aby tomu lidi, pro které hraje, rozuměli. Texty má nenáročné a pro někoho i zábavné, hudbu se snaží dělat veselou, energickou a různorodou. Její členové jsou profesionální amatéři a zkušení muzikanti působící v několika dalších hudebních tělesech, ať už to jsou jazzové big bandy, dechové orchestry nebo nějaká ta metalová skupina.

 

SESTAVA:

 

Honza Galia - zpěv, trombon
Martin Galia - kytara, vokály
Petr Štěpán - trumpeta, vokály
Martin Veselka - tenor sax
Petr Vavroš - alt sax
Martin Topič - kytara
Martin Ištok - basa
Michal Rečka- bicí

 

OFICIÁLNÍ WEB KAPELY:

 

www.tatroska.cz

 

 

 

Fotografie

TATROSKA 1 TATROSKA 2 TATROSKA 3 TATROSKA 4
HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované