Hudební portál PRAHA MUSIC CITY, videoprodukce Praha, nahrávací studio Praha, hudební vydavatelství

www.praha-music-city.cz/

 

Rychlé hledání    

APATHEIA

BIOGRAFIE:

 

V současné sestavě působí Apatheia od konce roku 2008. Nadávno kapela vypustila do světa dva nové songy jako předzvěst druhé řadové desky a v rámci propagace nového materiálu vyrazila na klubové turné, které hodlá zakončit sérií letních festivalů a vydáním druhého regulérního CD na podzim roku 2010.

 

Mezi největší dosavadní úspěchy se řadí 2. místo ve vyhledávací soutěži Jack Daniel's Talent Scouting 2009 a speciální cena poroty v soutěži Coca-Cola Pop Star 2005.

 

Apatheia měla příležitost prezentovat se koncertně po boku Vypsané Fixy (2007) nebo Skyline (2008) v rámci jejich klubového T-Music Tour. Dále kapela vystoupila jako support Fish-e, ex-zpěváka legendárních Marillion, na jeho pražském vystoupení (2007).

 

První eponymní deska (2006) byla vřele přijata hudebními publicisty, o čemž kromě příznivých recenzí svědčí na příklad 3. místo v kategorii objev roku v anketě Volby Ro(c)ku 2006 časopisu Rock&Pop a také 3. místo v kategorii objev roku a 13. místo v kategorii nahrávka roku v anti-anketě rockových publicistů Břitva 2006.


Deska byla vizuálně podpořena klipem ke skladbě My personal Sun, který byl premiérově uveden v pořadu České televize Noc s Andělem.


SESTAVA:

 

Michal Feber - kytary, zpěv, klávesy
Krystian Danel - kytary, violoncello, vokály
Sebastian Balon - bicí
Krystian Szynder - basa, vokály

 


OFICIÁLNÍ WEB KAPELY:

 

www.bandzone.cz/apatheia

 

 

Fotografie

Apatheia 1 Apatheia 2 Apatheia 3 Apatheia 4
HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované