Hudební portál PRAHA MUSIC CITY, videoprodukce Praha, nahrávací studio Praha, hudební vydavatelství

www.praha-music-city.cz/

 

Rychlé hledání    

HC3

BIOGRAFIE:

 

Kapela byla založena v roce 1996. Od začátku hrajeme moderní alternativní rockovou hudbu bez českých komplexů. Skupina projela nespočet českých klubů a festivalů s nejlepšími ohlasy a zúčastnila se různých vyhledávacích soutěží, kde se dostala několikrát do finálových kol.


V roce 2001 jsme u firmy Bent records vydali singl Space Avenues, který vyšel v Austrálii a na Novém Zélandu. Obsahoval čtyři skladby a tři videoklipy. Videoklip k úvodní písni Space Avenues byl uveden i na australské MTV a ABC Rage.


Od roku 2004 koncertujeme v USA a jako z jedna mála českých kapel jsme projeli celý klubový jih USA od Severní Karolíny, Jižní Karolíny, Tennesse, Floridy, Alabamy atd...


V červnu roku 2007 dozrál čas na návrat. HC3 se vrací zoceleni americkým sluncem a podhoubím americké tvrdě rockové scény. Ve druhé polovině roku se povedlo kapele vrátit na česká pódia (40koncertů) a dostat se do médií.
Rok 2008 nastartoval křest alba Prelude to fascination a Hodokvas tour s Horkýže slíže, které čítalo 20 koncertů v česku i na slovensku. V současné době probíhá nahrávání dalšího alba ve vlastním studiu ve Fulneku.SESTAVA:


Čegy - kytara, zpěv
Mirek Mroček - basa
Petr Sadloň - bicí, zpěvOFICIÁLNÍ WEB KAPELY:


www.hc3.cz

 

 

 

Fotografie

HC3 1 HC3 2 HC3 3 HC3 4
HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované