Hudební portál PRAHA MUSIC CITY, videoprodukce Praha, nahrávací studio Praha, hudební vydavatelství

www.praha-music-city.cz/

 

Rychlé hledání    

KAPRIOLA

BIO:


Kapriola je babske uskupeni. Tvořim ju ja (donaMichelle), ctěna Barbarelle, Lady Loo, lady M a času dočasneho aji duplikatka Marketa z Free landu, která duplikuje za kojuci Janu. Mame za sebu bohatu minulost a před sebu bohatu budoucnost, ale vicemeně žijeme v přitomnosti. Stylově sme se zhledly ve stylu, který sem založila ja (donaMichelle) a nazvala sem ho ostravsky zemity babsky rock. Ostravsky zajiste proto, že se považujem za ostravsku kapelu, přestože naše sukrome sidla mame aji v inačich lokalitach a taky proto, že Ostrava nas ovlivnila celu svoju magicku atmosferu..! Bo Ostrava je město vlivu rozmanitych..! A my sme se tym nechaly polapit a ovlivnit, až se to podepsalo na naši tvorbě..! Zpivame česko-sestersko-ostravsky o ruznych temach (kupřikladu o životě) a dělame všechno proto, abychom vas vtahly mezi nas..! Do života a do prostředka ostravskeho babskeho rockoveho zemiteho děni..

No něbudu povidať o tym, kolik roku už hrajem, bo o takych věcach se veřejně někomunykuje, každopadně viděť to na nas něni, bo diky naši divoke krvi ostravske enom mladneme..! (kupřikladu ja - donaMichelle) I přes ty svinstva, co se tu povaluju ve vzduchu..

V našem hudebnim vyvoju može bystry pozorovatel za posledni dobu vypozorovat dva faktycke faktory: 1) za celu dobu naši existance furt přitvrzujem, synchronicky s dobu, bo aji doba je tvrdši a liska nas po pysčisku, 2) nechaly sme si narust delši vlasy, ať možeme dostatečně hazať palami.. dále mohl bystry pozorovatel vypatrat, že sme relativně nědavno natočily nove CD s nazvem Monday a posleze aji klip k pisničce Pagunini, která nas na svych křidlach vynesla o kusek vyš, než sme byly předtym..

Tož to je taka naša stručna hystoria za posledni dobu. Kděbystě chtěli aji čisla a seznamy muzikantu (hlavně ruznych bubenistickych individui), tak to si musite překliknuť na http://www.kapriola.czweb.org/biografie1.html a tam to mame zapsane černe na bilym..! Tak pozorně čitejtě a my se zatím idem muzikantsky dale vyvijet...! Zdar a silu

 

Vaše zdarna a silna dona Michelle


SLOŽENÍ:

 

Martina Bonzana - zpěv

DonaMichelle - housle, akustická a elektrická kytara, vokály, rap

Barbarela -byskytara, klávesy

Lulu - bicí

Jana Mamá - byskytara

Jednoduché počty mí milí zlatí atd... Pět bab, žádné lemry, Ostrava = špičková muzika... www.kapriola.cz

no a v včil, když mame v kapele zas těhotentsvi, tak sme zangažovaly duplikatku z Frydlantu..! hraje střidavě na basu a na klavesy.. (Maggy)

 

WEB:

 

VIDEO:

 

 

WEB:

www.kapriola.cz

Fotografie

KAPRIOLA 1 KAPRIOLA 2 KAPRIOLA 3 KAPRIOLA 4
HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované