Hudební portál PRAHA MUSIC CITY, videoprodukce Praha, nahrávací studio Praha, hudební vydavatelství

www.praha-music-city.cz/

 

Rychlé hledání    

BASTA FIDEL POKŘTÍ ALBUM FU

Praha, 8. března 2010 - Pražská kapela Basta Fidel pokřtí 18. března v Lucerna Music Baru nové album, nazvané Fu. Název desky se opět vztahuje k francouzské písni z alba, stejně jako tomu bylo v případě první desky Plezír, nominované také na cenu Anděl 2006 v žánrové kategorii ska a reggae.  

Basta Fidel oslavili na podzim už pět let existence od svého znovuzaložení. V minulosti totiž část kapely fungovala jako ska kapela Fidel Castro. Poté, co Basta Fidel natočil album Plezír, jezdil poctivě po republice i mimo ni a střádal materiál na další desku.

„Připravujeme největší večírek nejen měsíce března právě na počest dokončení nového alba. Koncert proběhne v kabaretně dekadentním pojetí všeho chaosu a šílenství světa. Přispěje k němu celá řada hostů a hudebních i nehudebních překvapení na pódiu a možná i mimo něj“, oznamuje Henja za Basta Fidel. Čerstvě stvořené CD bude k zakoupení za speciální cenu.

Exkluzivními hosty budou Discoballs v čele s novou zpěvačkou. Diskokoule se na křtu Basta Fidel představí v aktuální sestavě poprvé v Praze. Dále vystoupí rocksteady band Larika, který v nedávné době vydal své první EP.

Vstupenky na březnový mejdan na oslavu křtu nové desky kapely Basta Fidel lze pořídit v předprodeji za 120,- Kč a na místě v Lucerna Music Baru 18. března za 140,- Kč.

Složení kapely:

Bibis– bicí, Dennis - tenor saxofon,  Henja - alt, baryton saxofon, Jiří – basa, Mirek – kytara, Marquet – zpěv, Marci – klávesy, Michal - tenor saxofon; stálý host:  Dawe – zpěv, trumpeta

http://www.bastafidel.cz
http://bandzone.cz/bastafidel
http://www.myspace.com/bastafidel
http://www.musicbar.cz
http://discoballs.webz.cz/
http://bandzone.cz/larikaband

Basta Fidel (+ hosté), Discoballs, Larika, 18. března 2010, start 19:30

 

Fotografie

BASTA FIDEL 1 BASTA FIDEL 2
HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované