Hudební portál PRAHA MUSIC CITY, videoprodukce Praha, nahrávací studio Praha, hudební vydavatelství

www.praha-music-city.cz/

 

Rychlé hledání    

JOHNY SAID THE NUMBER

BIO:

Kapela Johny Said The Number vznikla z mnoha přání. Přání byly koneckonců také to, co jí dalo dohromady.Ale nepředbíhejme...

 

Píše se rok 2005. Sourozenci Johny a Kosak se přidali ke kapele svého nejstaršího bratra - Atomica, a bratrance - Jumpera. Založili spolu Insert Coins. Coverovali písně od Green Day, Blink 182 a podobných klasik. Byly to skvělé časy. Bezstarostné, úžasné a takové nějaké...lehčí.:D Několik let trénovali covery, až v zimě 2006 sepsali svůj první song. Bad Dreams. Ten se vryl několika lidem z okolí silně do podvědomí i vědomí, očarovali s ním celý Kopr a několik někončících zábav.Insert Coins je hodně naučilo.

 

V roce 2007 ale nastává zlom. Johnyho a Kosáka již nebavil celý zpomalený přístup ke kapele. Chtěli do toho dát všechno!! Tak jako to bylo na začátku celé bandy. Mluvili celé dny o tom, jaké to bude - mít takovou kapelu. Chtěli s ní šířit optimismus, radost a pochopení. Věděli, že chtějí udělat v životě něco takového.Věděli přesně, za čím jdou. A chtěli to udělat co nejdříve. Přemýšleli také nad názvem. HONZAŘEKLČÍSLO?(menší historka).......vtipné, proč ne?:D

 

Psal se rok 2008. Začali hledat bubeníka. Celý rok jej hledali. Každý den se Kosak otravně ptal, jestli už Johny někoho našel a naopak. Byla to únavná doba. Ještě když se vše nese v náladě typu "nikam to nedotáhnete", je to opravdu lahodné. Ale potom se to přece jen stalo. Jejich kamarádka Nickess už si na ICQ delší dobu povídala s jistým Ouhambeem. Byl to bubeník vtipné alkoholové bandy The Snopl. Domluvili se tedy, že spolu dají zkoušku. I když téměř nevěděli do čeho jdou, tajně doufali, že to bude to nejlepší. Ouhambee nehrál jako nějaký metalový king, nehrál jako nějaký extrémní profesionál. Ale měl cit a úžasný smysl pro humor.Byl to člověk na stejné vlně jako ti dva. Kosak s Johnym se shodli na tom, že přesně s někým takovým chtěli hrát. Jejich přání se splnilo. Po tom roce ustavičného hledání to byla sakra úleva. Ale stálo to za to! Začali spolu vymýšlet songy, které tryskaly z jejich srdcí. Na zkoušky se těšili jako nikdy, kvůli tomu i častokrát kašlali na školu. Texty se inspirovaly lidmi, okolím, světem. Byly to silné pocity, které dávali do svých písní. Věděli, že tohle je jejich život a už od mala k tomu směřovali. Odehráli jeden skvělý speciální koncert v létě 2009 na motorkářském srazu v Mořkově, který mimochodem zvučil Wendel Dreiseitl. V listopadu 2009 se rohodli nahrát tři písně v jeho studiu BOMB JACK. Užili si tam kopec srandy a dali dohromady nahrávky s DOST DOBRÝM zvukem:) Když je uslyšeli ve finálním znění, byli štěstím bez sebe!!! Teď už jen zbývalo nahrávky prezentovat. Umístili je na jejich oblíbený portál BandZone.

Nahrávky sklidily docela veliký úspěch, JSTN se objevili i na Bandzone promu. To vše díky zájmu administrátora, který jim nabídl spolupráci. V roce 2010 začali více koncertovat. Chtějí to rozjet....so...let´s have JOY, LOVE, PEACE, FUN!

 

WEB:

www.bandzone.cz/johnysaidthenumber

 

VIDEO:

Fotografie

JOHNY SAID THE NUMBER JOHNY SAID THE NUMBER 1 JOHNY SAID THE NUMBER 2 JOHNY SAID THE NUMBER 3

Komentáře

K tomuto dokumentu prozatím nebyl přidán žádný komentář.

Přidat nový komentář

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované