Hudební portál PRAHA MUSIC CITY, videoprodukce Praha, nahrávací studio Praha, hudební vydavatelství

www.praha-music-city.cz/

 

Rychlé hledání    

FESTIVAL SONISPHERE UŽ TUTO SOBOTU

Praha, 15. června 2010 - Festival Sonisphere, který proběhne už tuto sobotu, 19. června v Milovicích u Prahy, upřesňuje poslední detaily. Pak už nic nebrání tomu, aby se fanoušci vypravili na největší festivalovou událost tohoto roku.

 

Poslední, dosud nezveřejněná stage, je kompletní. Kapely, které si zvolili sami fanoušci na stránkách plingg.com, doplnily již známou českou trojku: Wohnout, Debustrol a Krucipüsk. Nově k nim přibyli i Atari Terror a Shogun Tokugawa. Line-up na Plingg stage je tedy následující:

 

14:00 - 14:45 KOMUNÁL

15:05 - 15:50 DeLITE

16:10 - 16:55 DESTROYSELF

17:15 - 18:00 PUBLIC RELATIONS

18:30 - 19:30 KRUCIPÜSK

20:00 - 21:00 ATARI TERROR

21:30 - 22:30 WOHNOUT

 

Kromě toho pořadatelé upřesňují opatření v dopravě. V každém případě je všem doporučeno, aby na místo dorazili již během pátečního dne, kdy je vlakové spojení do Milovic nejlepší. Doprava autem, ať už v pátek nebo v sobotu, je z Prahy po dálnici D11, sjezd na Nymburk a dále přes Krchleby a Straky. Z tohoto směru budou dále návštěvníci naváděni tak, aby se bez problémů dostali k areálu na letišti v Milovicích, kde budou moci své auto zaparkovat. Vlaky budou posíleny na trati Lysá nad Labem - Milovice v sobotu od 10:00 do 23:00 a v neděli v opačném směru od 4:00 do 11:00.

 

V pátek se na všechny hudební nadšence těší DJs, kteří vystoupí v party stanu od 20:00. Stanové městečko bude otevřeno již od 12:00. Nejen Velká thrash metalová čtyřka se pak těší na své historicky první společné vystoupení. Natěšeni jsou i čeští zástupci:

 

Matěj Homola z kapely Wohnout říká: „Pro nás jedlíky dortů je hraní na Sonisphere festivalu kousnutí si do pořádnýho fláku masa. Nejsme žádní vegetariáni, takže se fakt těšíme." A co chystá kapela Debustrol? „Pro návštěvníky festivalu Sonisphere chystáme zahrát průřez celým naším repertoárem. Chybět nebudou samozřejmě písně jak starší, tak i úplně nové z naší poslední desky Rwanda. No a samozřejmě nebude chybět ani sólo na Motorovou pilu ... Myslím, že se máte společně s námi na co těšit ! Bude to oslava Metalové muziky a svátek všech Metalových fans nejen v České republice !" říká za Debustrol Kolinss. Krucipüsk ústy Tomáše Hájíčka stručně dodává: „Chystáme ukrutně nabušený set, stejně jako Metallica nebo Slayer..."

 

Všechny informace lze nalézt na http://cz.sonispherefestival.net/ .

 

 

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované