Hudební portál PRAHA MUSIC CITY, videoprodukce Praha, nahrávací studio Praha, hudební vydavatelství

www.praha-music-city.cz/

 

Rychlé hledání    

REBELOVÉ IRIE RÉVOLTÉS V LISTOPADU V ROXY

Praha 4. října 2010 - Kapela Irie Révoltés z německého Heidelbergu vyráží na podzimní turné a jejich úderná a energií po okraj našlapaná show se nevyhne ani Praze. 29. listopadu se pražský klub Roxy může opět těšit na tuto rebelskou formaci, jejíž jádro tvoří sourozenecká dvojice divokých Mc´s Pabla a Carlose.

 

 

 

Irie Révoltés jsou dobře známi svými politickými a sociálně kritickými postoji. Na mušku si berou sociální nerovnost ve světě, fašismus, rasismus, ale ostře se i vymezují i proti sexistickým a homofobním textům, které jsou často slyšet v současné reggae tvorbě jamajských interpretů. Hudba Irie Révoltés je pestrou směsicí reggae, hip hopu a dancehallu dokořeněnou prvky lámaných beatů, ska či r'n'b. Rychlý slet klapající francouzštiny i pomalejší rapované texty v němčině v kombinaci s nezkrotnou jízdou na pódiu i pod ním dělá z kapely jednu z nejzábavnějších evropských reggae formací vůbec.

 

 

 

Akce bude startovat v 19:30, předprodej vstupenek probíhá od 5. října v sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream. Cena v předprodeji je 350,- Kč, na místě 400,- Kč.

 

Irie Révoltés
29. listopadu 2010
Roxy, Praha

 

http://www.irierevoltes.de/

 

Komentáře

K tomuto dokumentu prozatím nebyl přidán žádný komentář.

Přidat nový komentář

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované