Hudební portál PRAHA MUSIC CITY, videoprodukce Praha, nahrávací studio Praha, hudební vydavatelství

www.praha-music-city.cz/

 

Rychlé hledání    

FILIP M STARTUJÍ - KONCERT V ČESKÉM ROZHLASE VYPUKNE JIŽ ZA PÁR HODIN!

Parník, Ke hvězdám, Sou sou a další hity z repertoáru hudebního uskupení Filip M zazní již za pár hodin na scéně legendárního Studia 1 Českého rozhlasu Ostrava. Filip M před časem předvedli svůj repertoár v akustické úpravě a tento počin zaznamenal velkou pozornost. Ladění kapely směrem k vnitřnímu prožitku hudby, prezentovaném zpěvačkou a "frontwomankou" Jitkou Andraškovou zavádí posluchače do světa mladé ženy, která s humorem a šarmem komentuje vztahy, poetiku a životní výhry i prohry současné generace.

 

Za Jitkou Andraškovou stojí kapela sestavená z ostřílených lídrů ostravských kapel. Každý člen kapely pracuje zároveň na několika dalších hudebních projektech a energie, akumulovaná hraním v nekonvenčních rockových sdruženích, se v prostředí Filip M přetavuje ve specifickou formu. Soustředěné, přemýšlivé a procítěné hraní vytváří pnutí a kontrast a posunuje rockové aranže do polohy, která z koncertů dělá skutečný zážitek.

 

Koncert, natáčený pěti-kamerovým televizním záznamem, bude obsahovat řadu nových písniček a vystoupí na něm i hosté, jako např. skvělý uznávaný saxofonista Michal Žáček (angažmá: Richard Muller, Jana Kirschner, Peter Lipa) a ostřílený kytarový mág Jiří "Bany" Tomášek (Milion Sedm, Marek Dusil Blend).


Koncert začíná 18:00 ve Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava.

 

VIDEO:


Filip M:


Kapela a složení:
Jitka Andrašková - zpěv
Toma Rybola - kytara, zpěv
Vojtěch Šňupárek - kytara, zpěv
Pavel Sotoniak - klávesy, zpěv
Maťo Slavík - basa, zpěv
Jiří Krhut - bicí, zpěv

 

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované