Hudební portál PRAHA MUSIC CITY, videoprodukce Praha, nahrávací studio Praha, hudební vydavatelství

www.praha-music-city.cz/

 

Rychlé hledání    

AVANGARDNÍ SKUPINA PRVNÍ HOŘE A PUBLIC RELATIONS V OSTRAVĚ !

První_hoře_2Ostrava - Ve čtvrtek 4.11. zavítá do klubu Templ (Stodolní 22, Ostrava)přední skupina tuzemské klubové scény První hoře! Spolu s ní vystoupí ostravští Public Relations, vítězové celoevropské soutěže "Zahrajte si s Metallicou" na SONISPHERE 2010!

 

PRVNÍ HOŘE  patří už několik let k nejvýraznějším skupinám české nezávislé rockové scény, netradiční styl a hudební cítění této kapely popírá všechny zavedené hudební klišé a normy.


Silnou výpovědní hodnotu mají taktéž texty, které jsou dílem zpěváka a lídra Prvního Hoře Milana Urzy. Poslední průlomová deska „Lamento“ z roku 2008 si vysloužila cenu Anděl za rockovou desku roku!


První hoře exkluzivně nabídne ostravským fanouškům  ochutnávky z připravovaného alba, které právě dokončuje.


Kapela PUBLIC RELATIONS - vítěz celoevropské soutěže "Zahrajte si s Metallicou" na SONISPHERE 2010. Crossover se vším všudy! Public Relations znějí jinak než Faith No More, HeadCrash, Clawfinger, Waltari, H-Blockx a další čelní představitelé křížení. Public Relations dokážou být takřka jedním dechem energeticky natlakovaní jako Papinův hrnec těsně před explozí i - aspoň chvílemi - zdravě melodičtí. Tvrdost a výbušnost si v jejich podání nutně nemusí překážet se zpěvností, což v tuzemsku bez problémů zvládá jen málokdo. V současné době kapela finišuje s vydáním prvního oficiálního klipu a dokončuje novou desku s názvem Platinum Air. Naposledy kapela šokovala svou cover verzí Lady Gaga - Bad Romance.

 


Fanoušci kvalitní muziky tvrdšího ražení by si tuto výjimečnou akci neměli nechat ujít! Vstup v předprodeji činí pouhých 90Kč, na místě 120Kč. Začátek v 19:30!

 

Webové stránky skupin:

www.bandzone.cz/prvnihore

www.relations.cz

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované