Hudební portál PRAHA MUSIC CITY, videoprodukce Praha, nahrávací studio Praha, hudební vydavatelství

www.praha-music-city.cz/

 

Rychlé hledání    

NEŽFALEŠ - SLEPÍ KŘOVÁCI - DUKLA VOZOVNA V OSTRAVSKÉM KLUBU MARLEY

OSTRAVA - V pátek 3.prosince od 19.oo v ostravském klubu Marley na Černé louce vystoupí tři vynikající a osobité kapely ze tří koutů České Republiky.

 

SLEPÍ KŘOVÁCI (afro - punk - rock Frýdek Místek)

Jen hluchý by tuto "nevidomou" kapelu mohl přehlédnout.  Hudba Slepých Křováků se těžko popisuje, jejich originální průsečík hudební scénou je jen těžko představitelný. Roztančí vás divokou rytmikou, ohromí "apocalyptickými" violoncelly, rozesměje vtipnými texty a rozburácí v srdci rock´n ´rollovými riffy kytary. V tomhle případě je zaškatulkování zcela nemožné. Po deseti letech svého působení na klubové scéně kapela konečně nahrála v ostravském studiu TdB records materiál, který vydává na CD s názvem "Prasátko a jiné bajky ... ", u vydavatelství TdB records. Materiál vyzrálý jako kapela sama tak vyplouvá do všech koutů České a Slovenské republiky. Jejich pódiová show doplněná o opravdu rozmanité převleky je zážitkem, který se jen tak nezapomíná.

 

NEŽFALEŠNEŽFALEŠ  (punk - rock Praha)

Neskutečně chytlavé, mnohdy doslova neodbytnými motivy vybavené a přitom akurátně energické pecky. Nežfaleš je sice kapela punková, vycházející z klasické britské podoby tohoto žánru, ale svůj hudební projev nechává filtrovat i přes odkaz americké melodické školy.Jedou šňůru k nové desce s názvem "PÁR LACINEJCH TRIKŮ", která sklízí výborné ohlasy. Jejich koncerty jsou nabity energií, ktertá dobije vaše baterie před vánoční šaškárnou.

 

DUKLA VOZOVNA (punk - rock Pardubice)

Kapela, která podle českých úzkoprsých recenzentů připomíná svým projevem Tři sestry. Má ovšem navrch! Netlačí je prázdný kapsy, neskládají pro pophvězdy sračky, ale dělaj jen to svý a poctivě. Navíc do vás najedou hned dvě tahací harmoniky a spousta mladé energie. Ftípky proseté texty na poslední desce "Prášek proti smrti", vám zaručeně roztáhnou ústa k úsměvu. Jejich ostravské koncerty stály vždy za to.

 

 

 


Nezbývá než honem běžet pro lístky do předprodeje, na jehož základě získáte taky 2CD Ostrava Music City zdarma jako bonus v místě konání koncertu.

 

Předprodej lístků za 100czk + 2CD zdarma:

Hospůdka ZRZAVÁ MARY - Jurečkova 12 Ostrava

BAYGER hudební nástroje - Nádražní 138/a Ostrava

Shop MONDO BIZARO - Střelniční 2 Ostrava

Klub MARLEY - výstaviště Černá louka


HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované