Hudební portál PRAHA MUSIC CITY, videoprodukce Praha, nahrávací studio Praha, hudební vydavatelství

www.praha-music-city.cz/

 





Rychlé hledání    

THE SPANKERS A BUG´N´DUB POKŘTÍ SVÁ ALBA V KLUBU FUTURUM

http://www.ostrava-music-city.cz/soubory/file1314.jpgV Praze, 2. prosince 2010 - V úterý 14. prosince se chystá dvojitý reggae popový křest. Kapela The Spankers pokřtí v klubu Futurum svoje první album „Boom! Bang! Pow! You know... “. Během večera zahraje i skupina Bug´n´Dub a i ona pošle do světa svoje debutové album, nazvané „Journey to Babylon“.

The Spankers, Reggae-disco-popová formace z Prahy, během dvou let svojí existence našla svoji pozici na české klubové scéně a dokáže předvést energickou show, která strhne fanoušky ska a spřízněných žánrů stejně jako milovníky silných melodií. The Spankers vystoupili na zavedených českých festivalech a na svých klubových koncertech po celé České republice si zahráli s kapelami jako The Aggrolites (USA), Fast Food Orchestra nebo Prague Conspiracy.

http://www.ostrava-music-city.cz/soubory/file1313.jpgNa křtu spojí své síly se zavedenou reggae formací Bug´n´Dub, již tvoří ji pět muzikantů, kteří nejsou na hudební scéně žádnými nováčky. Základním stylem jejich hudby je vysoce energické progresivní reggae, které se mísí s prvky dubu, latino, funku a rocku. Čeká nás tedy neobyčejný večírek! Ten bude navíc poctěn účastí velmi speciálních hostů - desky pokřtí Roman Holý a Tonya Graves.

Tonya Graves o The Spankers: „Mladá, talentovaná, zábavná parta!“

Roman Holý o Bug´n´Dub: "Nečekaně zvládnutý styl, výtečná atmosféra většiny tracků, na živo budoucí událost české scény."

V lednu a v únoru bude následovat turné kapely The Spankers po Brazílii a posléze turné obou kapel po České republice.

Akce proběhne 14. prosince 2010 v klubu Futurum a odstartuje ve 20:00. Vstupné činí 120,- Kč.

www.thespankers.cz
http://bandzone.cz/bugdub



Fotografie

BUG´N´DUB THE SPANKERS
HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované