Hudební portál PRAHA MUSIC CITY, videoprodukce Praha, nahrávací studio Praha, hudební vydavatelství

www.praha-music-city.cz/

 

Rychlé hledání    

Videoprodukce TdB Production Praha


SLUŽBY:


Od roku 2010 nabízí TdB production taky videoprodukční práce. Naše filmy vznikaly jak v ČR, která je vyhledáváným místem kvůli levnému castingu, tak například v Německu, Švýcarsku, Itálii, Francii, Rakousku, Slovensku či Polsku. Studio má vlastní ateliér. Úzce spolupracuje s absolventy Famu. Naše videoklipy byly vysílány na stanicích Óčko TV, MTV, VIVA, ČT, Afghan TV a na mnoha dalších malých internetových televizích.

Vizualita videa je nedílnou součástí vašeho úspěchu. Vytvoříme spolu s vámi moderní osobitou image, ať už formou videoklipu, dokumentu, promo videa nebo reklamy. Vyrábíme hudební videoklipy, reklamní videa, firemní videa, dokumentární filmy. Samozřejmostí je kompletní zhotovení profesionálního dabingu ve většině světových jazyků a také titulkování. V podstatě vyrobíme jakékoliv audiovizuální dílo, které potřebujete vytvořit.

Nahrávací studio a videoprodukce TdB Production - Sony A7SNahrávací studio a videoprodukce TdB Production - Sony A7SNahrávací studio a videoprodukce TdB Production - Sony A7SNahrávací studio a videoprodukce TdB Production - Sony A7SNahrávací studio a videoprodukce TdB Production - Sony A7SNahrávací studio a videoprodukce TdB Production - Sony A7S

Disponujeme veškerou moderní technikou pro vytvoření kvalitního Full HD Videa. Slidery, jeřáby, světla, speciální kamery až do rozlišení 4K, klíčovací ateliér. Filmy zpracujeme v naší digitální videostřižně, kde jsou k dispozici veškeré nástroje k vytvoření střihů, efektů, filtrů. Taky zde dochází k závěrečné kolorizaci a celkové postprodukci vašeho filmu.

Nahrávací studio a videoprodukce TdB Production - Atelier green screenNahrávací studio a videoprodukce TdB Production - Atelier green screenNahrávací studio a videoprodukce TdB Production - Atelier green screenNahrávací studio a videoprodukce TdB Production - Atelier green screenNahrávací studio a videoprodukce TdB Production - Atelier green screenNahrávací studio a videoprodukce TdB Production - Atelier green screen

K natáčení profesionálních hudebních videoklipů a reklam máme k dispozici profesionální filmový štáb ve kterém nechybí režisér, scénarista, kameraman, střihač, osvětlovač, vizážistka, umělecký maskér, dabéři a další nezbytné osoby.

Jsme taky schopni vytvořit tolik oblíbené „nízkorozpočtové videa“, tedy videa které vyrobíme v co nejužším kruhu lidí, za velmi přijatelné ceny a v maximální možné kvalitě.

Ceny za videoslužby:

power_meter

videoklipy: od 14 900,-czk

videodokumenty: od 3000,-czk / 1min hotového materiálu

kameraman: 890,-czk / hod

cestovní náklady: 6,-czk / km

Scénáře, castingy, lokace, vizážisti, osvětlovači, režie, grafici, animátoři, produkce a postprodukce se naceňují individuálně, dle rozsahu a náročnosti.


VYBAVENÍ


Kamery:

SONY A7S - Panasonic GH5

Příslušenství k videokamerám:

Objektivy originál Sony 20/2.8, 28/2.0, 28-70, 50/1.8 a mnoho dalších

Objektivy Canon, speedbooster pro GH5

Kamerové stativy - 4ks | Kamerový slider 1,2 metry | Kamerový jeřáb výška 6.3m | Klíčovací plátna, zelené, modré, bílé a černé

Světla:

Halogeny 500w - 10KS


Navštívit web videoprodukce TdB Production Praha

 

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované