Hudební portál PRAHA MUSIC CITY, videoprodukce Praha, nahrávací studio Praha, hudební vydavatelství

www.praha-music-city.cz/

 

Rychlé hledání    

BUDĚJOVICE OVLÁDNE SEXUÁLNÍ HARAŠENÍ V PODÁNÍ TURBONEGRO

27. března 2013, Praha - Šesté pokračování Budvar festu proběhne opravdu ve velkém! Návštěvníkům se 30. dubna představí v areálu pivovaru Budějovický Budvar, n. p. kapely jako Turbonegro, Strung Out, nebo Title Fight.

 

Kultovní norská deathpunková kapela, která má jednu z nejradikálnějších fanouškovských základen na světě, přijede do Českých Budějovic představit nového zpěváka a s ním i své poslední album Sexual Harassment. Po čtyřech letech se tak Turbonegro, kteří jsou známí především díky geniálnímu mixu hardcoru, metalu, punku a glam rocku, své typické dekadentní image a živelné pódiové show, ukážou českému publiku v nové sestavě. Doplní je kalifornská punkrocková banda Strung Out, hardcoroví Title Fight z Penyslvánie a mnozí další.

 

Kromě skvělého hudebního zážitku a hektolitrů budějovického piva čeká návštěvníky také zahájení BU2R MonuMental Tour. Tyto otevřené skateové závody proběhnou v průběhu roku po celé České republice, ale pouze v Českých Budějovicích bude speciální odstartování - kromě bikové exhibice na U-rampě se představí také špička české skateové scény, která bude soutěžit v open kontestu o 15.000,- Kč.

 

Na vzniku tohoto nebývalého večírku se podílí Budweiser Budvar, festival Mighty Sounds a Budějovický Majáles. Návštěvníci, kteří přijdou do 18:00, budou mít vstup na akci ZDARMA. Poté se bude vybírat vstupné ve výši 1000 Kč. Sledujte Facebook Budweiser Budvar a Mighty Sounds.

 

BUDVAR FEST vol. 6

Areál pivovaru Budějovický Budvar

30. dubna 2013

 

Vystoupí:

Turbonegro

Strung Out

Title Fight

Better Way

Dezinfekce

Satisfucktion

Vstup:

Od 15:00 do 18:00 zdarma

Od 18:00 - 1000 Kč

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované