Hudební portál PRAHA MUSIC CITY, videoprodukce Praha, nahrávací studio Praha, hudební vydavatelství

www.praha-music-city.cz/

 

Rychlé hledání    

SKA-P 20.DUBNA V HOLEŠOVICKÉ TIPSPORT ARÉNĚ

Je to tak! Španělská ska-punková smršť Ska-P v dubnu vypustí do světa novou desku a spolu s ní se vydá i na turné. A Praha nesmí chybět! Ska-Péčka by si neměl nechat ujít nikdo, komu sedí pořádně naštvaná ska-punková energie a kdo si chce zopakovat neskutečné zážitky, které tahle kapela v posluchačích vždycky zanechá. Před čtyřmi lety na nich na stejném místě bylo 11 000 lidí, kolik se nás sejde tentokrát?

 

Support:


Talco (IT)
Hudba Talco je pestrý mix ska punku postavený na základu stylu Patchanka, tedy typickém rytmu kapely Mano Negra. Talco navíc svoji hudbu obohacují o prvky balkánu, kletzmeru i o italskou národní hudbu, jejíž dědictví kapela považuje za nesmírně důležité a k jejímuž odkazu se hrdě hlásí.

Discoballs (CZ)
DiskoKoule snad již není třeba déle představovat. Za 6 let existence se staly nedílnou součástí české ska scény. Mocná dechová sekce, nebojící se hravých, téměř večerníčkových melodií, sličná zpěvačka, neotřele razantní bicí, které se neomezují na klasický ska rytmus, kytara, která cinká nejen off-beat, ale dokáže i řádně přitvrdit, a koule tomu nasazuje pulzující disco basa. To jsou v kostce Discoballs.

 

Lístky za 690 Kč koupíte v předprodejních sítích Ticketportal, Eventim, Ticketpro, Sazka Ticket nebo v příslušné sekci webu Mighty Sounds.

 

Ska-P (ESP) + Talco (IT) + Discoballs (CZ)
690 Kč (předprodej) / 790 Kč (na místě)
sobota 20.4.2013
Tipsport arena (Sportovní hala HC Sparta Praha - Holešovice, Praha)

 

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované