Hudební portál PRAHA MUSIC CITY, videoprodukce Praha, nahrávací studio Praha, hudební vydavatelství

www.praha-music-city.cz/

 

Rychlé hledání    

IGGY AND THE STOOGES VE FRÝDKU MÍSTKU !

Necelých šest a šedesát, dlouhé vlasy a neskutečná energie. Živoucí rocková legenda Iggy Pop, zpěvák skupiny Stooges, kmotr punku, jak se mu často přezdívá, se v červnu přiřítí do Frýdku-Místku! Bylo to v roce 1967, kdy James Newell Osterberg (Iggy Pop) založil spolu se svými detroitskými kamarády kapelu The Stooges, se kterou změnil hudební dějiny. Letos, 46 let od svého založení vydávají Iggy and The Stooges nové album, které se bude jmenovat Ready to Die. Na podporu nové desky pojedou celosvětové turné, kde jednou ze zastávek a jedinou v České republice bude právě frýdecko-místecký areál TJ Slezan. Skvělá open air show v čele s nestárnoucím rebelem, za účasti těch nejznámějších loutek - The Stooges, bude stát rozhodně za to!

 

Iggy koncertoval v České republice již několikrát. V roce 2008 navštívil Prahu, 2010 stál na pódiu ostravských Colours a naposledy jste ho mohli vidět před dvěma lety jako hlavní hvězdu trutnovského festivalu. Nyní ale půjde o vůbec první samostatný koncert v České republice.

 

Živočišný a nespoutaný, parťák Davida Bowieho, příležitostný herec, spolutvůrce hudby k filmu Trainspotting, Iggy Pop, má ve svém jméně pop, popem se jeho styl hudby ale rozhodně nazvat nedá. Iggy and the Stooges zahrají ve Frýdku-Místku v areálu TJ Slezan v sobotu 22. června. Vstupenky na open air koncert budou k dispozici v síti Ticketportal, Eventim, v BIC a Národním domě Frýdek-Místek.

Vstupné 850/1190 Kč. Předprodej vstupenek začiná 1. dubna.

 

 

 

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované