Hudební portál PRAHA MUSIC CITY, videoprodukce Praha, nahrávací studio Praha, hudební vydavatelství

www.praha-music-city.cz/

 

Rychlé hledání    

FESTIVAL BENÁTSKÁ NOC 2013 - MIRO ŽBIRKA SE SYMFONICKÝM ORCHESTREM

Miro Žbirka se symfonickým orchestrem zahájí 21. ročník festivalu Benátská noc. Bude to jeho jediný letní open air koncert se symfonickým orchestrem.

 

Miro Žbirka spolu se symfonickým orchestrem slavnostně zahájí čtvrteční (25. 7.) večer 21. ročník festivalu Benátská noc ve Vesci u Liberce. Diváci tak budou mít jedinečnou příležitost vychutnat si hity Mira Žbirky v aranžích uzpůsobených pro doprovod symfoniků a zopakovat si tak jedinečnou atmosféru, které panovala během Žbirkova listopadového narozeninového koncertu ve vyprodané pražské O2 aréně.

 

Festivalovou premiéru si odbudou během 21. ročníku kapely Pipes nad Pints, mladá a nadějná brněnská rock - crossoverová kapela Rattle Bucket - vítěz soutěže Rádia Rock Max - RockMaxova 12 a semifinalista mezinárodní soutěže International Live Award. Velké oslavy si na festival chystá Doga a výjimečný festivalový blok si připravuje speciálně pro vesecký areál Těžkej Pokondr.

 

Vstupenky na 21. ročník festivalu Benátská noc zakoupíte v síti Ticketportal a Ticket-art.

 

Permanentku na celý program festivalu včetně čtvrtečního vystoupení Mira Žbirky a dalších hostů festivalu pořídíte do konce března za 1090 Kč.

 

VIP vstupenka za 2990 Kč (obsahuje stan se sezením, výhled na hlavní pódium, samostatný vstup a sociální zařízení).

 

Golden ticket za 9990 Kč (zahrnuje klimatizovaný stan s kobercem s výhledem na hlavní scénu, sedacími soupravami, výzdoba, plazmové obrazovky, relaxační lehátka s masáží, bar s obsluhou, hostesky, rautový stůl, osvětlené splachovací toalety, VIP parking, přednostní odbavení samostatným vstupem. V ceně vstupenky vstup na celý festival, pivo, nealko nápoje, rautový stůl. Omezená kapacita max. 100 osob).

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované