Hudební portál PRAHA MUSIC CITY, videoprodukce Praha, nahrávací studio Praha, hudební vydavatelství

www.praha-music-city.cz/

 

Rychlé hledání    

ACOUSTIC VENDETTA NATÁČÍ NOVÉ ALBUM

Kytarista s německým původem Thomas de Balder a zpěvačka Jana Kandarachevova s kořeny v Bulharsku se sešli poprvé na podzim roku 2007. Hned první den natočili ve studiu TdB song "Přání" a od té doby začali pracovat na nových písních. Jako hosté se ke kapele přidal nejprve Stenly z Nového Jičína a půl roce kapelu doplnil výborný kytarista z Ostravy Majkl. Nedávno naše řady doplnil fenomenální bubeník Cloudy, který lehkým mávnutím paličky převzal složitou práci po původních samplech bicích.

Zasněné texty doprovázené melancholickými akordy akustické kytary Thomase, doprovázené živými bicími Cloudyho , klidnou bezpražcovou basou Stenlyho a kytarovými sóly Majkla utvářejí společně ojedinělý zvuk této nové kapely z Ostravy.

Zvláštní výslovnost a frázování mladičké zpěvačky J.K. tuto kapelu nenachá zapadnout do nějakého klišé českých kapel. Každá z jejich skladeb je protkána různými vlivy a jen těžko se dá zařadit k nějakému stylu. Možná až čas napoví, která poloha kapele sedí nejlíp, což by byla ovšem škoda, neboť takováhle žánrová pestrost a dynamika projevu ji nesmírně sluší.

V současnosti kapela dokončuje práce na debutovém CD s názvem Podzemní řeky a chystá první koncert v  Ostravě.

 

Autor: Nic

 
www.bandzone.cz/janakandarachevova

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované