Hudební portál PRAHA MUSIC CITY, videoprodukce Praha, nahrávací studio Praha, hudební vydavatelství

www.praha-music-city.cz/

 

Rychlé hledání    

ACOUSTIC VENDETTA

Kytarista s německým původem Thomas de Balder a zpěvačka Jana Kandarachevova s kořeny v Bulharsku se sešli poprvé na podzim roku 2007. Hned první den natočili ve studiu TdB song "Přání" a od té doby začali pracovat na nových písních. Jako hosté se ke kapele přidal nejprve Stenly z Nového Jičína a půl roce kapelu doplnil výborný kytarista z Ostravy Majkl. Nedávno naše řady doplnil fenomenální bubeník Cloudy, který lehkým mávnutím paličky převzal složitou práci po původních samplech bicích.

Zasněné texty doprovázené melancholickými akordy akustické kytary Thomase, doprovázené živými bicími Cloudyho , klidnou bezpražcovou basou Stenlyho a kytarovými sóly Majkla utvářejí společně ojedinělý zvuk této nové kapely z Ostravy.

Zvláštní výslovnost a frázování mladičké zpěvačky J.K. tuto kapelu nenachá zapadnout do nějakého klišé českých kapel. Každá z jejich skladeb je protkána různými vlivy a jen těžko se dá zařadit k nějakému stylu. Možná až čas napoví, která poloha kapele sedí nejlíp, což by byla ovšem škoda, neboť takováhle žánrová pestrost a dynamika projevu ji nesmírně sluší.

Po dlouhém a usilovném nahrávání se kapele podařilo dotočit čistě akustické CD s názvem Podzemní řeky ve studiu TdB records. Název Podzemní řeky vznikl na základě stejnojmenného songu ke kterému napsal text bohémský básník Ivo Opletal. Dále se jako Host podílel na několika písních (Místo kam se ztratit, Furmy...) mistr. Ondřej Tyleček(Hyperion). CD vyšlo u TdB records...

www.bandzone.cz/janakandarachevova

 

 

Fotografie

Acoustic Vendetta_společná Acoustic Vendetta_Jana Kandaracheva Acoustic Vendetta_Majkl Acoustic Vendetta_Stenly Acoustic Vendetta_Thomas Acoustic Vendetta  02

Související dokumenty

ACOUSTIC VENDETTA NATÁČÍ NOVÉ ALBUM

Komentáře

K tomuto dokumentu prozatím nebyl přidán žádný komentář.

Přidat nový komentář

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované