Hudební portál PRAHA MUSIC CITY, videoprodukce Praha, nahrávací studio Praha, hudební vydavatelství

www.praha-music-city.cz/

 

Rychlé hledání    

ONCE´S

Progress rocková kapela Once's vznikla v roce 2002 v Novém Jičíně v nástrojovém složení kytara, baskytara, klávesy a bicí. V roce 2004 nahrála demo No Comment, kapela vyhrála místní rockový festival pro amatérské kapely Jičínfest a začala koncertovat na místní scéně ve složení: kytara: Jakub Jalůvka, baskytara: Michal Stulík, klávesy: Petr Palacký a bicí: Adrian Ševeček. Mezi úspěchy se řadí i účast ve finále Setkání kytaristů v Ostravě.


V roce 2007 kapela pracovala na vytvoření CD Once's 2007 a byla vybrána aby reprezentovala město Nový Jičín a ČR na mezinárodním nesoutěžním hudebním festivalu v Ludwigsburgu (Německo). Zde byla kapela velmi vřele přijata jak místními posluchači a organizátory tak i ostatními účastníky z Anglie, Francie a Německa.


Na začátku roku 2008 kapelu opustil klávesák. Hudba se tak stává syrovější, tvorba se však ubírá stále podobným směrem jako doposud. V létě kapela hostila kapelu z Ludwigsburgu se kterou proběhl i společný koncert. Na podzim kapela postoupila do semifinále Rockové Vysočiny a odtud až do finále, kde se umístila na dobrém 3. místě.


www. bandzone.cz/onces

Fotografie

Once´s 1 Once´s 2 Once´s 3 Once´s 4
HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované