Hudební portál PRAHA MUSIC CITY, videoprodukce Praha, nahrávací studio Praha, hudební vydavatelství

www.praha-music-city.cz/

 

Rychlé hledání    

FESTIVAL MIGHY SOUNDS PŘEDSTAVÍ ŽÁNROVÁ ESA

V Praze 2. dubna 2013 - Devátý ročník festivalu Mighty Sounds potvrzuje pověst nejlepší a celoevropsky proslulé žánrové akce. Mix punku, punkrocku, reggae, ska, rock n rollu, rockabilly, hardcoru a dalších spřízněných žánrů se opět představí v Táboře, tentokrát v termínu 19. - 21. července 2013. Do čela line-upu byli právě dosazeni Suicidal Tendencies, Ky-Mani Marley nebo The Subways.


Pořadatelé největší události svého druhu ve střední Evropě letos každému nadělí štědře. Do Tábora na letiště Čápův dvůr pozvali hardcorové legendy Suicidal Tendencies, kteří právě v těchto dnech vydávají do nebes vynášenou desku „13" a jejichž vystoupení slibuje výjimečný zážitek. Už před časem byli ohlášeni britští The Subways, strmě stoupající hvězdy přímočarého indie punkrocku. Pro milovníky současného reggae je ideálním headlinerem Ky-Mani Marley, potomek nejslavnějšího rastamana, jenž stále častěji dokazuje své kvality a schopnost strhnout dav dokonalou show.


Jak je u festivalu Mighty Sounds zvykem, nabitý program ale nabízí mnoho dalšího. Už teď se na seznamu objevují jména jako Skindred, Comeback Kid, Bad Manners nebo U.K. Subs. Stále se rozrůstající line-up lze nalézt na http://www.mightysounds.cz/cz/program/. Kromě neopakovatelného hudebního zážitku chystají organizátoři celou řadu vylepšení pro návštěvníky a tradičně také víc než bohatý doprovodný program. První zahřívací kolo se ovšem chystá už teď v dubnu: 20. dubna vystoupí v pražské Tipsport aréně ska-punkoví oblíbenci Ska-P.


Vstupenky na festival je možné do konce června koupit za 990,- Kč. Všechny informace jsou dostupné na http://www.mightysounds.cz/.


MIGHTY SOUNDS 2013, vol. 9

to nejlepší z punku, reggae, rock n rollu, hc, ska a rockabilly


19. - 21. července 2013


Tábor, letiště Čápův dvůr

oficiální pivo festivalu: Budweiser Budvar www.mightysounds.cz


HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované