Hudební portál PRAHA MUSIC CITY, videoprodukce Praha, nahrávací studio Praha, hudební vydavatelství

www.praha-music-city.cz/

 

Rychlé hledání    

MIGHTY TOUR - THE FIALKY A RADIO DEAD ONES

Třinácté výročí notoricky známé pražské punkové kapely ale není hlavním důvodem k večírku. Tím, co celou akci táhne, je hlavně fakt, že v rozmezí dvou měsíců mají tři zakládající členové kapely své třicáté narozeniny. Oslavenci tak nebude nikdo jiný než: Kapitán Kečup - milovník tzv. 77punk nahrávek, tanečník, nezvaný Dj a srdce Fialek, Ota Otokara, nepřehlédnutelná punková postavička Šáša Krusty a neúnavný driver a Tom TommyGun, zpívající bubeník a tvář hornopočernického gangu.

 

Kromě toho The Fialkám právě teď vychází u Papagájova Hlasatele nový sedmi-palec, který bude na koncertech k dostání. Na sedmi-palci najdete klasickou jednoduchou muziku v očekávaném 77stylu kapely, tentokrát se ale na desce nekonají žádné úlety do power popu nebo SKA. Kapela zde jasně tíhne spíše ke street punku, a nová poloha je podpořena anglicko-českými texty. Před koncerty budou průběžně vypuštěny tři ukázky z šesti připravovaných songů. 

 

Obě kapely pak doprovodí spřátelené bandy. V Praze to budou amazonky z Mělníka Sour Bitch, v Bratislavě pak Elegans s bývalými členy Kaktus a v Opavě nová krev Black and Blue, kteří krom ostrých nahrávek zazářili mimo jiné i tím, že na pražském koncertě Rancid jejich zpěvák odrapoval part Roba A ve skladbě Red Hot Moon.

 

Mighty tour: 

Čtvrtek: 25. dubna 2013 / The Fialky, Radio Dead Ones, Sour Bitch / Praha/ Cross http://www.crossclub.cz/

Pátek: 26. dubna 2013 / The Fialky, Radio Dead Ones , Elegans / Bratislava (SK)/ Randal www.openrock.sk

Sobota: 27. dubna 2013 / The Fialky, Radio Dead Ones, Black And Blue /Opava/ ART http://www.klubart.cz/

 

www.thefialky.cz

www.radiodeadones.de

 

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované