Hudební portál PRAHA MUSIC CITY, videoprodukce Praha, nahrávací studio Praha, hudební vydavatelství

www.praha-music-city.cz/

 

Rychlé hledání    

L.U.K. - Sada Lopat - nové video je venku!!!

Freestylový raper L.U.K., civilním jménem Lukáš Šembera se dostal do podvědomí veřejnosti jako závodník silničních motocyklů. Jeho kariéra ve chvíli, kdy se dostal po úspěších na mistrovství světa ve třídě 125cc však dostala nečekaný obrat. Po vážné nehodě na exhibičním závodě pitbiků v Brně ochrnul na půlku těla. Zůstal upoután na invalidní vozík a musel se naučit žít jinak. 

 

Od té doby uplynul nějaký čas a L.U.K. začal znovu jezdit, osedlal terénní čtyřkolku a vrátil se znovu na trať. Chytla ho taky nová vášeň a to rapová muzika. Postupně svůj freestyle začal předvádět veřejně. Jeho podání písní ve kterých popisuje svou pouť životem je neopakovatelné. Nechává se ovlivňovat událostmi, které se mu každodeně zapisují pod kůži a rap používá jako přetlakový ventil emocí.

 

Právě začal s producentem Thomasem de Balder pracovat na prvním řadovém CD a jako ochutnávku vypustili do světa první singl s názvem "Sada lopat". Singl je ovlivněn osobní zkušeností s člověkem, který dle jeho slov nestojí ani za to, aby jej kdy jmenoval. Track s pomalejším tempem (80BPM) je nabroušený jako pila, doplněný o hardcore kytarovou linku. Dali mu také klipovou podobu. Vy máte možnost se na klip podívat a zhodnotit jak se v této branži začal pohybovat.

 

Dokument:   13 komnata Lukáše Šembery na ČT

Autor: EDIE

HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované