Hudební portál PRAHA MUSIC CITY, videoprodukce Praha, nahrávací studio Praha, hudební vydavatelství

www.praha-music-city.cz/

 

Rychlé hledání    

L.U.K. VYDÁVÁ NOVÉ ALBUM

obal cd L.U.K.Freestylový raper L.U.K., civilním jménem Lukáš Šembera se dostal do podvědomí veřejnosti jako závodník silničních motocyklů. Jeho kariéra ve chvíli, kdy se dostal po úspěších na mistrovství světa ve třídě 125cc však dostala nečekaný obrat. Po vážné nehodě na exhibičním závodě pitbiků v Brně ochrnul na půlku těla. Zůstal upoután na invalidní vozík a musel se naučit žít jinak.


Od té doby uplynul nějaký čas a L.U.K. začal znovu jezdit, osedlal terénní čtyřkolku a vrátil se znovu na trať. Je taky velice úspěšný hráč basketbalu, trénoval dokonce v národním mužstvu.Od 12 let ho chytla vášeň v podobě rapové muziky. Postupně svůj freestyle začal předvádět veřejně. Jeho podání písní ve kterých popisuje svou pouť životem je neopakovatelné. Nechává se ovlivňovat událostmi, které se mu každodeně zapisují pod kůži a rap používá jako přetlakový ventil emocí.

 

Od podzimu roku 2013 pracoval ve studiu TdB Production s producentem jménem Thomas de Balder na debutové desce. Vzniklo tak 12 songů, které jsou prosety jeho zážitky ze života. Dva klipy "Jedu si za snem" a "Sada lopat"), které vyšly průběžně jako promo k tomuto počinu najdete zde:

CD je kompletně autorskou záležitostí, o všechny texty se postaral L.U.K. a instra má na svědomí Thomas de Balder. Jednotlivé tracky, jsou prosety pianem, el. kytarami, synthezátory a živou baskytarou. Celé album najdete od 16.7. k poslechu zdarma na youtube kanálu L.U.K.:


HomepageArchiv článkůVyhledej článekKontaktujte násRegistracePro registrované